Aita kaasa Puski kiriku taastamisele

Sa saad aidata kaasa Puski kiriku taastamisele, andes oma hääle Hiiumaa valla 2022 aasta kaasavast eelarvest vahendite saamiseks. Hääletada saad siin:  https://www.volis.ee/gvolis/osale/index?kid=339706

Hääletusel saavad osaleda ainult Hiiumaa elanikud. 

Jumala Armust juhituna ja kohaliku kogukonna toel ning Haridusselts Edu eestvedamisel oleme me just praegu taastamas Puski Kristuse Sündimise kirikut. Pühakoja keskosal on tänaseks uus katus peal. Järgmisel ja ülejärgmisel aastal taastame kogu ülejäänud katuse ja kellatorni. See on suur ime, mille sündimisele saame me kõik kaasa aidata, kas toetades projekti oma hääle andmisega või annetades sihtotstarbeliselt EAÕK Hiiumaa Jumalasünnitaja sündimise koguduse Puski kiriku annetuskontole:

AS SEB Pank, IBAN: EE411010220109240010
Annetuse saaja: EAÕK Hiiumaa Jumalasünnitaja sündimise kogudus
Makse selgitus: Puski kiriku taastamiseks.
Annetus on tulumaksuvaba.

Nii Hiiumaa valla kaasavast eelarvest kui ka annetustest laekuvat raha kasutame Puski kiriku torni restaureerimiseks, kui veelgi täpsem olla, siis omafinantseeringuks Muinsuskaitseameti vahendite kaasamisel.  

Puski kirikust saab kogukonda ühendav keskus, kus jagatakse „vaimutoitu“ nii jumalateenistustel kui ka muusikalistel etteastetel.

Puski Kristuse sündimise kiriku katuse keskosa taastamine aastal 2020
Torn on kaitstud ajutise katusega